WOKALISTYKA

Naucz się mówić i śpiewać świadomie, by móc w pełni wyrażać siebie.

Kim Jestem?

Kinga Miśkiewicz

Jestem wokalistką, lektorką, trenerką emisji głosu, psychologiem i certyfikowanym coachem oraz mentorką komunikacji biznesowej i medialnej.

Głos i rozwój osobisty jest moją pasją.

Od lat zgłębiam wiedzę i doświadczenie dotyczące wyrażania naszych uczuć i emocji tak, by inni mogli nas w pełni usłyszeć i zrozumieć. Śpiewam od zawsze. 

Z doświadczenia wiem, że każdy głos można rozwijać poprawiając jego brzmienie i jakość zarówno w mowie jak i w śpiewie, jednak źródło głosu nie jest tylko w krtani. On rodzi się w naszym sercu i umyśle – rozbrzmiewa w całym naszym ciele….

Od nas zależy, jak wykorzystamy jego potencjał. Dzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem na prowadzonych przeze mnie warsztatach i
kursach online.

ODKĄD PAMIĘTAM INTERESUJE MNIE GŁOS…

… i jego możliwości, a także rozwój osobisty. Śpiewam od zawsze. Podczas odkrywania potencjału mojego głosu w szkole muzycznej, na warsztatach wokalnych i koncertach oraz w pracy jako lektorka, odkryłam też samą siebie. By skutecznie dzielić się wiedzą i praktyką wokalną z moimi uczniami, rozpoczynając u samego źródła, jednocześnie zostałam psychologiem i coachem.

Z doświadczenia wiem, że każdy głos można rozwijać poprawiając jego brzmienie i jakość zarówno w mowie jak i w śpiewie, jednak źródło głosu nie jest tylko w krtani.

On rodzi się w naszym sercu i umyśle – rozbrzmiewa w całym naszym ciele.

 

Czy mój głos od zawsze miał moc?

Miałam trudność z udzielaniem wywiadów, negocjacją umów, mówieniem do publiczności między piosenkami w trakcie koncertów i z radzeniem sobie z tremą i stresem. Ogromnie stresowało mnie mówienie tego co czuję, myślę i potrzebuję. Paradoks? Zarabia głosem i boi się gadać? Na szczęście potraktowałam to nie jak problem, tylko jak wyzwanie i po latach przebudowałam swój LĘK PRZED MÓWIENIEM na moją SUPER MOC.

Dziś jestem nie tylko wokalistką i lektorką, ale też trenerką wokalną, włascicielką firmy WOKALISTYKA, psychologiem i coachem i na co dzień wspieram ludzi w odkrywaniu mocy ich głosów. Odnalazłam drogę, jak przełamywać skutecznie tremę i lęki przed wystąpieniami publicznymi, przed mówieniem i dziś dzielę się tym z Wami podczas warsztatów, kursów online i prowadzonych przeze mnie coachingów głosu.

Sama przeszłam drogę o której dziś Wam opowiadam i rozumiem Was! Czułam przez wiele lat, co to znaczy nie mieć odwagi w pełni wyrażać się głosem.

WYKSZTAŁCENIE

  • podyplomowe studia Coachingu i Mentoringu w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie,
  • wydział wokalny Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. Fryderyka Chopina w Warszawie, 
  • psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, 
  • studium podyplomowe – Kształcenie Głosu i Mowy w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, 
  • przygotowanie do Prowadzenia Zajęć z Emisji Głosu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie,
  • od 2016 roku jestem certyfikowanym trenerem Vocational Competence Certificate oraz Certificate of Vocational Qualification

WOKALISTKA

DYSKOGRAFIA

TO MI NIE” , jest to moja płyta, dzięki której lepiej poznasz kobiety i to, co może stać się ich siłą. Śpiewam na niej o tym, co może się wydarzyć, kiedy zaczynamy działać zgodnie z tym, co czujemy i czego chcemy. To piosenki o dojrzewaniu do zmian, o odnajdywaniu kobiecości i mocy do tego, by mówić i śpiewać własnym głosem, a także o wyzwalaniu się z cudzych oczekiwań.

W 2017 r. wydałam własny minialbum który był zapowiedzią solowej płyty. Jestem także wokalistką, autorką tekstów i współautorką muzyki m. in. w projekcie „Furia Futrzaków”, w ramach którego wydałam dwa albumy.

Lektorka

Od kilku lat mój głos można usłyszeć w radiu i w telewizji. Jestem lektorką, nagrywam reklamy, spoty telewizyjne oraz radiowe, zdarza mi się także podkładać głos do bajek i gier 🙂

WSPÓŁPRACA Z ARTYSTAMI

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy na scenie (śpiew solowy, chórki). Współpracuję od lat z takimi artystami jak m in Ten Typ Mes. Jestem laureatką ogólnopolskich konkursów piosenki, np. „Pamiętajmy o Osieckiej”. Koncertowałam m. in. w radiowej TrójceTVP 2TVNTV PolsatTeatrze na Woli i in.

WOKALISTKA SESYJNA

Posiadam także doświadczenie w pracy studyjnej (jako lektorka oraz jako wokalistka sesyjna).

WOKALISTYKA w ŚPIEWAJMY RAZEM – „All Together Now”

Śpiewajmy razem – All Together Now, to najbardziej rozśpiewane telewizyjne show, a ja mam przyjemność być jedną z osób w jury! Premierowy odcinek w każdą środę o 20:30 w TV POLSAT!