WARSZTATY

Jestem psychologiem, coachem, mentorem i trenerką emisji głosu. Gromadząc doświadczenie jako wokalistka i lektorka, łącząc je z wiedzą psychologiczną i własnym doświadczeniem, stworzyłam autorską metodę wspierającą ludzi w autentycznym wyrażaniu siebie. Zapraszam na warsztaty!

Warsztaty online - MOC TWOJEGO GŁOSU

Twój Głos Wyraża Ciebie.
Odkryj spójne z wizerunkiem, pełne brzmienie swojego głosu na Warsztatach MOC TWOJEGO GŁOSU.

Głosem wyrażamy nasze uczucia i potrzeby. Od jego natężenia,  brzmienia, wyrazistości i sposobu mówienia zależy, jak zostaniemy odebrani przez innych - zarówno w relacjach zawodowych jak i prywatnych. Każdy głos można poprawić! Na warsztatach pokażę Ci jak brzmi najlepsza wersja Ciebie i jak Twój głos może Cię wspierać w Twoim życiu.

Jestem wokalistką. Podczas odkrywania potencjału mojego głosu w szkole muzycznej, na warsztatach wokalnych i koncertach oraz w pracy jako lektorka, odkryłam też samą siebie. By skutecznie dzielić się wiedzą i praktyką wokalną z moimi uczniami, rozpoczynając u samego Źródła, jednocześnie zostałam Psychologiem, Coachem i Mentorem. Dzięki ścieżce Rozwoju Duchowego którą podążam od kilku lat, poprzez  różnorodne techniki oddechowe, pracę z wewnętrznym dzieckiem, praktykę medytacji i wiele innych, znalazłam odpowiedzi na to, jak odkryć pełen potencjał i możliwości własnego głosu. Stworzyłam autorską metodę kształcenia głosu, która rozwibrowuje całe ciało  i którą  skutecznie od lat dzielę się z moimi uczniami podczas  warsztatów oraz coachingów indywidualnych. Na warsztatach odnajdziesz najlepszą wersję siebie i swojego głosu, dowiesz się jak naprawdę brzmisz i odzyskasz motywacje do wyrażania siebie tak, by inni naprawdę Cię usłyszeli.

Dobrze wiem co trzeba zrobić, by z grzecznej dziewczynki która boi się ludziom powiedzieć co myśli i czuje stać się kobietą, która mówi wprost czego chce i sięga po to, czego pragnie. Z radością przeprowadzę Cię przez ten proces, podczas prowadzonych przeze mnie warsztatów i indywidualnych procesów coachingowych.


Te warsztaty są dla Ciebie jeśli;

• Zdarza się, że Twój głos w mowie lub śpiewie odmawia Ci posłuszeństwa? Oddech się spłyca, gardło zaciska, wokal drży lub traci na sile?
• Zwracają Ci uwagę, że brzmienie Twojego głosu nie jest adekwatne do Twojego wizerunku, płci lub osobowości?
• Brzmisz na osobę znacznie młodszą, bywasz źle odbierany lub masz wrażenie, że ludzie nie traktują poważnie tego, co mówisz?
• W trakcie publicznej prezentacji lub występu pojawia się lęk lub objawy somatyczne, które znacznie obniżają jakość Twoich wystąpień?
• Kochasz śpiewać i przemawiać, ale paraliżuje Cię trema, która uniemożliwia Ci pokazanie swoich możliwości?
• Nie potrafisz zaprezentować się innym tak dobrze, jak jesteś do tego przygotowany "w domu"?
• Chcesz pokazać swoją twórczość innym, ale cały czas coś Cię powstrzymuje?
• Wciąż brakuje Ci odwagi, by pokazać innym, jak śpiewasz lub co masz wartościowego do powiedzenia?
• Nie potrafisz postawić swoich granic tzn. powiedzieć co Ci nie odpowiada, czego potrzebujesz, co czujesz?
• Masz do powiedzenia komuś coś ważnego, czego od jakiegoś czasu nie potrafisz powiedzieć?


Z doświadczenia wiem, że każdy głos można rozwijać poprawiając jego brzmienie i jakość, jednak źródło głosu nie jest tylko w krtani. On rodzi się w naszym sercu i umyśle - rozbrzmiewa w całym naszym ciele. Zawsze są też powody tego, że nie znajdujemy odpowiedniej mocy, by wyrażać i spełniać siebie. Podczas warsztatów MOC TWOJEGO GŁOSU dowiesz się jakie są sposoby na odkrycie potencjału własnego głosu i poprzez przebudowanie niewspierających przekonań, odzyskasz własną siłę głosu, jego moc i autentyczność. Poprzez poprawę brzmienia głosu, artykulacji, wyregulowanie oddechu, tempa i głośności mówienia uczestnicy warsztatów nawiązują lepszą relację ze słuchaczami, utrzymują ich uwagę, panują nad stresem i tremą.  Dzięki warsztatom z kształcenia mowy, głos którego używamy staje się pełny i naturalnie brzmiący, korzystnie wpływając na wizerunek - wyraża myśli, przekazuje wiedzę i pomysły tak, by treść w pełni dotarła do słuchacza.


Dzięki uczestnictwu w grupowych warsztatach MOC TWOJEGO GŁOSU;

- Nauczysz się oddychać przeponą i wykorzystywać swoje optymalne brzmienie głosu w sytuacjach osobistych i zawodowych
- Zwiększysz umiejętność skutecznego wyrażania siebie i własnych potrzeb - stawianie granic - asertywność
- Odzyskasz spójność wizerunku, mowa ciała, brzmienie głosu, autoprezentacja
- Zyskasz umiejętność redukowania stresu i optymalnego zarządzania emocjami (trema itp)
- Podniesiesz jakość kompetencji negocjacyjnych oraz wystąpień na zebraniach zespołowych, konferencjach telefonicznych i online, webinarach, prezentacjach itp.
- Dowiesz się jak w pełni wykorzystywać potencjał mowy ciała i głosu w sposób świadomy, tak by wypadać efektywnie i w pełni profesjonalnie.
- Zwiększysz pewność siebie i motywacje do rozwoju, wierząc w skuteczność swoich działań i zaczynając wykorzystywać w pełni swoje możliwości.


o warsztatach -

12 x 2 h warsztatów online raz w tygodniu
godz 19-21 (wtorek)
pierwsze spotkanie 27.09.22

Koszt - 1200 zł 
możliwość płatności w ratach - 3  x  500 zł

Uczestnicy warsztatów otrzymają materiały pdf zawierające ćwiczenia i prace do wykonania na następny tydzień.

Warsztaty odbywają się na platformie Zoom - link do spotkania otrzymasz w mailu przed warsztatami.


jak zapisać się na warsztaty? -

Wyślij wiadomość na mail info@wokalistyka.pl lub sms na nr 607348371, w odpowiedzi otrzymasz wiadomość z dalszymi szczegółami :).


dla kogo są warsztaty? -

Warsztaty są dla osób chcących poznać lepiej siebie poprzez rozwinięcie potencjału własnego głosu.


Zapraszam Cię serdecznie na grupowe warsztaty online - MOC TWOJEGO GŁOSU.
Niech Cię usłyszą!

Do zobaczenia na warsztatach,
Kinga Miśkiewicz

Projekt KinG - motywacja i rozwój - szkolenie dla firm

Szkolimy, jak zwiększając swoją siłę psychiczną i fizyczną można wykorzystać w pełni własny potencjał i odnaleźć wewnętrzną motywację do skutecznych działań i satysfakcjonującego życia. Wszyscy mamy wewnętrzną moc, którą pomagamy odbudować w trakcie prowadzonych przez nas autorskich warsztatów grupowych. 

"Projekt KinG" - zapanuj nad własnym życiem!.
więcej informacji na stronie www.projektking.pl

Od ponad 10 lat prowadzone są indywidualne i grupowe szkolenia dla pracowników firm i osób indywidualnych.
Każdego roku przeprowadzamy około 1000 godzin z indywidualnymi uczestnikami a w warsztatach wzięło udział już ponad 4000 osób.


Uczestnicy naszych szkoleń "Projekt KinG":

- Zdobywają umiejętność redukowania stresu i optymalnego zarządzania emocjami .
- Podnoszą jakość kompetencji negocjacyjnych oraz wystąpień na zebraniach zespołowych, konferencjach telefonicznych i online, webinarach, prezentacjach itp.
- Dowiadują się jak w pełni wykorzystywać potencjał mowy ciała i głosu w sposób świadomy, tak by wypadać w pełni profesjonalnie.
- Zwiększają pewność siebie, wierzą w skuteczność swoich działań i zaczynają wykorzystywać w pełni swoje możliwości.
- Zdobywają wiedzę na własny temat (mocne i słabe strony).
- Odnajdują motywację do rozwoju - autoprezentacja, siła fizyczna oraz mentalność.
- Integrują się i lepiej poznają zespół.

​•Formę i czas trwania szkolenia dostosowujemy do potrzeb zainteresowanych
•Koszt szkolenia zależy od czasu trwania i miejsca i jest ustalany indywidualnie
•Optymalna liczba uczestników szkolenia 10-50

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ GRUPOWE WARSZTATY W DOWOLNYM MIEJSCU I TERMINIE?
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU! - USTALIMY SZCZEGÓŁY.

Emisja głosu - szkolenie z pracy głosem dla firm

„Umysł ludzki jest niesamowitą rzeczą.
Zaczyna działać w dniu Twoich narodzin i nigdy nie przestaje
do momentu kiedy masz się odezwać publicznie.”
George Jessel


Głos to dla większości z nas narzędzie pracy. Od jego mocy, brzmienia i doboru słów zależy jak zostaniemy odebrani przez innych - zarówno klientów jak i współpracowników i czy nasza współpraca rozwinie się w dobrym kierunku .

Dzisiejszy rynek pracy bardziej niż kiedykolwiek wymaga umiejętności dobrej autoprezentacji i świadomego posługiwania się głosem, co jest często niezbędnym warunkiem decydującym o sukcesie. Ćwiczenia emisji głosu od lat pobierają politycy, dziennikarze, wpływowi biznesmeni i mówcy po to, by to co mówią w pełni trafiło do odbiorców. Szczególnie dziś, kiedy większość ofert negocjujemy online lub przez telefon to JAK mówimy ma wyjątkowe znaczenie!

Stale rosnąca konkurencja na rynku pracy narzuca firmom, ich pracownikom i liderom nieustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Zajęcia z emisji głosu  stały się więc jedną z najskuteczniejszych i najczęściej wybieranych form rozwoju osobistego. Warsztaty pomagają odkryć naturalne brzmienie, siłę i potencjał głosu. Poprzez poprawę brzmienia głosu, artykulacji, wyregulowanie oddechu, tempa i głośności mówienia uczestnicy warsztatów nawiązują lepszą relację ze słuchaczami, utrzymują ich uwagę, panują nad stresem i tremą.  Dzięki warsztatom z kształcenia mowy, głos którego używamy staje się pełny i naturalnie brzmiący, korzystnie wpływając na wizerunek - wyraża myśli, przekazuje wiedzę i pomysły tak, by treść w pełni dotarła do słuchacza.

Cel szkolenia:
Świadome i optymalne komunikowanie się głosem.
Umiejętność wykorzystania maksymalnego potencjału głosu w sytuacjach dynamicznych, o podwyższonym poziomie stresu.
Podniesienie kompetencji negocjacyjnych.
Podniesienie jakości wystąpień na zebraniach zespołowych, konferencjach telefonicznych i online, webinarach, prezentacjach itp.

Grupa docelowa:
specjaliści (osoby pracujące z klientami w kontakcie bezpośrednim),
pracownicy firm i instytucji,
kierownicy,
osoby prowadzące spotkania biznesowe online lub bezpośrednio zebrania zespołu,
osoby współpracujące z mediami itp.

Szkolenie:
zajęcia praktyczne - 90%, zajęcia teoretyczne - 10 %,
ćwiczenia praktyczne z wykorzystaniem potencjału grupy,
warsztaty w grupach,

•Zajęcia cykliczne lub jednorazowe dla pracowników, w tym również szkolenia podczas konferencji lub innych wydarzeń firmowych.
•Program, formę zajęć i czas trwania szkolenia dostosowuję do potrzeb firmy.
•Koszt szkolenia zależy od programu, formy zajęć oraz czasu trwania i jest ustalany indywidualnie.
•Liczba uczestników jest związana z wielkością miejsca w którym odbywają się zajęcia oraz z wybraną formą zajęć. Optymalna liczba uczestników warsztatów to 10 -30 osób.

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ GRUPOWE WARSZTATY W DOWOLNYM MIEJSCU I TERMINIE? - NAPISZ! - USTALIMY SZCZEGÓŁY.

Ta strona stosuje ciasteczka (cookies) w celach statystycznych.
Ciasteczka możesz zablokować w ustawieniach przeglądarki